Balustrady ze stali nierdzewnej

meble ze stali nierdzewnej

Wykonujemy wysokiej jakości balustrady ze stali nierdzewnej, stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych jak i w lokalach gastronomicznych i rozrywkowych.

Balustrady z polerowanej lub matowej stali nierdzewnej znakomicie wkomponowują się w otoczenie. Wykonujemy różnego rodzaju balustrady nierdzewne, w dowolnych kształtach i rozmiarach, według projektu klienta lub zaprojektowane specjalnie dla niego.

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju barierki, pochwyty, poręcze, ograniczniki, bramki oraz podesty, schody i podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

Odbojnice

Odbojnice ze stali nierdzewnej to idealne rozwiązanie do ochrony ścian, słupów oraz przeszkleń w obrębie powierzchni handlowych jak również hoteli, restauracji i innych pomieszczeń o podwyższonym standardzie czystości. Odbojnice nierdzewne są rozwiązaniem bardzo trwałym, estetycznym i higienicznym ze względu na łatwość czyszczenia. Wykonywane przez nas odbojnice dopasowywane są idealnie do konkretnego miejsca i wszelkich nierówności biegu ścian. Proponujemy sprawdzone rozwiązania jak również stosujemy się do sugestii naszych klientów.

Stojaki na rowery

Wykonujemy różnego rodzaju stojaki rowerowe ze stali nierdzewnej. Mogą to być zarówno pojedyncze stanowiska jak i stojaki na kilka czy kilkanaście rowerów. Nasze stojaki sprawdzą się zarówno na prywatnych posesjach jak i na parkingach przed budynkami użyteczności publicznej. Stojaki mogą mieć różne kształty i wielkości, każdorazowo dostosowywane są do potrzeb Klienta.

Polecamy

  • Balustrady, poręcze i barierki
  • Odbojnice
  • Stojaki rowerowe