Podstawy pod sprzęt gastronomiczny

Podstawy pod sprzęt gastronomiczny wykonane są z kształtowników i blach nierdzewnych kwasoodpornych chromowo-niklowych, posiadających atest producenta. Podstawy posiadają możliwość wypoziomowania dzięki stopkom regulacyjnym zamontowanym w nóżkach, mogą być również wyposażone w kółka jezdne z hamulcami. Wykonujemy podstawy pod piece i zmywarki z prowadnicami na kosze. Możemy również wykonać podstawę pod dowolny sprzęt umożliwiając usytuowanie go na odpowiedniej wysokości oraz dając możliwość odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni. Podstawy mogą być zabudowane drzwiczkami, wyposażone w półki, szuflady i inne uchwyty w zależności od potrzeb.

Proponowane rozwiązania

Podstawy pod sprzęt wykonujemy na wymiar, projektując je według określonych potrzeb i wymagań Klienta. Poniżej przedstawiamy sprawdzone, najczęściej wybierane rozwiązania, które mogą posłużyć Państwu jako punkt odniesienia.

Podstawy

Powyższe projekty mają charakter poglądowy i mogą być dowolnie modyfikowane. Wykonujemy również podstawy zaprojektowane przez Klienta, służąc przy tym wsparciem i doradztwem technicznym.