Regały nierdzewne. Regały ze stali nierdzewnej.

Szukaj

Regały ze stali nierdzewnej

Regały wykonane są z kształtowników i blach nierdzewnych kwasoodpornych chromowo-niklowych, posiadających atest producenta. Wykonujemy regały z półkami pełnymi jak i gretingowymi czy perforowanymi. Półki mogą być dodatkowo wzmacniane i zabezpieczane przed zsuwaniem się z nich przedmiotów. Rozstaw półek możemy dowolnie konfigurować aby zapewnić klientowi optymalne wykorzystanie zamówionego u nas regału. Regały posiadają możliwość wypoziomowania dzięki stopkom regulacyjnym zamontowanym w nóżkach. Regały mogą być również wyposażone w prowadnice na tace lub pojemniki oraz kółka jezdne z hamulcem lub bez. Dodatkowo regały jezdne możemy doposażyć w specjalne gumowe odbojniki zabezpieczające ściany przed zniszczeniem.

Nasze wyroby posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej wystawione przez PZH. Miejsca widoczne na zewnątrz są szlifowane z zachowaniem struktury liniowej. Miejsca nie obrabiane w trakcie ich produkcji osłonięte są na czas transportu i montażu folią ochronną.

Proponowane rozwiązania

Regały ze stali nierdzewnej wykonujemy na wymiar, projektując je według określonych potrzeb i wymagań Klienta. Poniżej przedstawiamy sprawdzone, najczęściej wybierane rozwiązania, które mogą posłużyć Państwu jako punkt odniesienia.

Regały ze stali nierdzewnej

Powyższe projekty mają charakter poglądowy i mogą być dowolnie modyfikowane. Wykonujemy również regały zaprojektowane przez Klienta, służąc przy tym wsparciem i doradztwem technicznym.