Szafki nierdzewne. Szafki ze stali nierdzewnej.

Szukaj

Szafki ze stali nierdzewnej

Nasze szafki wykonane są z kształtowników i blach nierdzewnych kwasoodpornych, chromowo-niklowych, posiadających atest producenta. Drzwi wykonywane są z blachy w wersji "pełnej" z podwójną ścianką. Drzwi otwierane są montowane na nierdzewnych zawiasach taśmowych i posiadają zatrzaski. Drzwi przesuwne zawieszone są za pomocą prowadnicy aluminiowej na łożyskowanych rolkach tocznych. Półki mogą być zamontowane na stałe lub z regulacją wysokości, dodatkowo mogą być wzmocnione specjalnymi wspornikami w celu znacznego zwiększenia ich nośności. Nasze wyroby posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej wystawione przez PZH. Miejsca widoczne na zewnątrz są szlifowane z zachowaniem struktury liniowej. Miejsca nie obrabiane w trakcie ich produkcji osłonięte są na czas transportu i montażu folią ochronną.

Proponowane rozwiązania

Szafki ze stali nierdzewnej wykonujemy na wymiar, projektując je według określonych potrzeb i wymagań Klienta. Poniżej przedstawiamy sprawdzone, najczęściej wybierane rozwiązania, które mogą posłużyć Państwu jako punkt odniesienia.

Szafki

Powyższe projekty mają charakter poglądowy i mogą być dowolnie modyfikowane. Wykonujemy również szafki zaprojektowane przez Klienta, służąc przy tym wsparciem i doradztwem technicznym.