• MEBLE ZE STALI NIERDZEWNEJ

    ASO-GASTRONOMIA

    Jesteśmy z Wami od 1972 roku.

Aso-Gastronomia

ASO-Gastronomia to zakład produkcyjny, istniejący na polskim rynku od 1972r. Profesjonalny i doświadczony zespół zapewnia Klientom fachową oraz kompleksową obsługę w zakresie wszelkich realizacji wykonywanych ze stali nierdzewnej. Szeroka oferta produkcyjna jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb Klienta. Wykonujemy meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, regały i pułki magazynowe, balustrady nierdzewne, barierki i poręcze, regały, okapy gastronomiczne, klatki dla zwierząt, odbojnice, stojaki na rowery i inne wyroby ze stali nierdzewnej.

Wszystkie wyroby produkowane są z atestowanej stali nierdzewnej najwyższej jakości. Meble gastronomiczne powstają wyłącznie z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością przez Sanepid. Produkty Aso posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej wystawione przez Państwowy Zakład Higieny.

Stalan

Stalan to oficjalny przedstawiciel handlowy firmy Aso-Gastronomia, działający w południowej części województwa małopolskiego - w szczególności w rejonie Krakowa, Myślenic, Wieliczki, Wadowic, Bochni, Brzeska, Nowego Targu, Zakopanego, Nowego Sącza oraz Suchej Beskidzkiej. Do naszych zadań należy dokonywanie wycen i kosztorysów, przyjmowanie zamówień, koordynowanie zleceń, utrzymywanie stałego kontaktu z klientem, projektowanie i wymiarowanie, doradztwo techniczne oraz prowadzenie dokumentacji technicznej.

STALAN
JAK PRZEBIEGA

Realizacja zamówień ?

Zazwyczaj realizacja typowych zleceń sprowadza się do kilku prostych kroków:

1PRZYJĘCIE

Dokonujemy wyceny i przyjmujemy zamówienie do realizacji.

2SZCZEGÓŁY

Wymiarujemy i ustalamy wszelkie, niezbędne szczegóły związane z realizacją zlecenia.

3REALIZACJA

Realizujemy zlecenie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami dotyczącymi jakości i terminu.

Aso-Gastronomia

Rys historyczny firmy

1972

Początki

Antoni Szczygieł otwiera prywatny Zakład Rzemieślniczy, który, jako jeden z pierwszych na polskim rynku, zajmuje się produkcją wyposażenia gastronomicznego dla wszelkiego typu zakładów zbiorowego żywienia.

1992

Rozwój firmy

Intensywny rozwój i rozszerzenie rynku odbiorców poza granice Polski prowadzi do przekształcenia niewielkiego Zakładu Rzemieślniczego w prężnie działającą firmę ASO Sp. z o.o.

2005

Zmiany

Firmę przejmuje syn założyciela - Jakub Szczygieł, który rozbudowuje zakład i rozszerza ofertę produkcyjną w zakresie wyrobów ze stali nierdzewnej. Przedsiębiorstwo przyjmuje nazwę ASO-Gastronomia.

2013

Stalan

Rozwojowi firmy ASO-Gastronomia towarzyszy rozbudowa działu handlowego. Zostaje utworzone przedstawicielstwo handlowe pod nazwą Stalan, które reprezentuje firmę w rejonie południowej Małopolski.

Siedziba firmy

Biuro

Hale produkcyjne

Magazyny