Wykonujemy wysokiej jakości balustrady ze stali nierdzewnej, stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych jak i w lokalach gastronomicznych i rozrywkowych.

Balustrady z polerowanej lub matowej stali nierdzewnej znakomicie wkomponowują się w otoczenie. Wykonujemy różnego rodzaju balustrady nierdzewne, w dowolnych kształtach i rozmiarach, według projektu klienta lub zaprojektowane specjalnie dla niego. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju barierki, pochwyty, poręcze, ograniczniki, bramki oraz podesty, schody i podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

Odbojnice ze stali nierdzewnej to idealne rozwiązanie do ochrony ścian, słupów oraz przeszkleń w obrębie powierzchni handlowych jak również hoteli, restauracji i innych pomieszczeń o podwyższonym standardzie czystości. Odbojnice nierdzewne są rozwiązaniem bardzo trwałym, estetycznym i higienicznym ze względu na łatwość czyszczenia. Wykonywane przez nas odbojnice dopasowywane są idealnie do konkretnego miejsca i wszelkich nierówności biegu ścian. Proponujemy sprawdzone rozwiązania jak również stosujemy się do sugestii naszych klientów.

Wykonujemy różnego rodzaju stojaki rowerowe i hulajnogowe ze stali nierdzewnej. Mogą to być zarówno pojedyncze stanowiska jak i stojaki na kilka czy kilkanaście rowerów. Nasze stojaki sprawdzą się zarówno na prywatnych posesjach jak i na parkingach przed budynkami użyteczności publicznej. Stojaki mogą mieć różne kształty i wielkości, każdorazowo dostosowywane są do potrzeb Klienta.

elementy wykończeniowe ze stali nierdzewnej