Nasze stoły ze stali nierdzewnej wykonywane są z atestowanej stali chromowo-niklowej gatunku OH18N9, dopuszczonej do kontaktu z żywnością przez Sanepid. Nasze meble posiadają również Świadectwo Jakości Zdrowotnej wystawione przez PZH. Każdy zamawiany u nas stół wykonujemy po dokładnym omówieniu wszystkich szczegółów z Klientem, dzięki czemu jest on idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb i wymagań.

Blat roboczy wygłuszany jest od spodu płytą wiórową. Tył i boki blatu mogą posiadać tzw. rant, który zabezpiecza przed zsuwaniem się odpadków z części roboczej w szczelinę przy ścianie. Każdy stół posiada możliwość wypoziomowania dzięki stopkom regulacyjnym zamontowanym w nóżkach. Powierzchnia robocza oraz miejsca widoczne na zewnątrz szlifowane są z zachowaniem struktury liniowej. Miejsca nie obrabiane w trakcie produkcji osłonięte są na czas transportu i montażu folią ochronną.

Proponowane rozwiązania:

Stoły wykonujemy na wymiar, projektując je według określonych potrzeb i wymagań Klienta. Poniżej przedstawiamy sprawdzone, najczęściej wybierane rozwiązania, które mogą posłużyć Państwu jako punkt odniesienia. Zakres długości proponowanych przez nas stołów obejmuje 400 - 2900mm.